مشاوره آنلاین با دکتر احمد کاویانی در سامانه روبان
       
آدرس وب سایت: www.rubanapp.com 
آدرس اینستاگرام: @ruban_app 


در حال حاضر، آقای دکتر کاویانی در ایران نیستند و امکان مراجعه به ایشان وجود ندارد و آقای دکتر الهی بیماران قبلی و جدید را با همان روال قبلی  ویزیت میکنند.  در صورت تمایل به مشاوره مجازی با دکتر کاویانی می توانید از سابت مشاوره مجازی روبان که لینک آن در قسمت بالا وجود دارد استفاده نمایید. 


این کلینیک یک کلینیک تخصصی جراحی با نگرش فوق تخصصی در زمینه بیماریهای پستان، جراحی های انکوپلاستیک، زیبایی و بازسازی های پستان است. اگر چه در حال حاضر به علت کثرت مراجعات بیماران با مشکلات درمانی، اعمال جراحی زیبایی در اولویت انجام نیست. و این بیماران تا اطلاع بعدی پذیرش نمی شوند..

روزهای فعالیت این کلینیک شنبه ها و چهارشنبه ها در ساعات بعد از ظهر از ساعت 4.5 تا 8.5 می باشد.

آدرس:

برای دسترسی به کلینیک می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران_ خیابان ولی عصر، خیابان شهید عباسپور، بالاتر از بیمارستان دی، میدان توانیر، پلاک 3، ساختمان پزشکی طلا، واحد 42

 

نحوه دریافت وقت ویزیت:

برای اخذ وقت معاینه می توانید یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

 

1. مكالمه مستقيم: براي اين كار كافي است روزهای زوج  از ساعت 4 تا 7 و در روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 4 تا 8 و نیم  با شماره تلفن 88663937 تماس گرفته و ضمن مکالمه با منشی کلینیک وقت مورد نظر را انتخاب نماييد.

 

2. پيام گير: در موارد اورژانس بیماران محترم می توانند با مراجعه حضوری و ارائه مدارک پزشکی اخیر به  منشي كلينيك در روز های شنبه و چهارشنبه ساعت 3 بعد از ظهر اقدام نمایند. چنانچه به تایید پزشک مشکل بیمار اورژانس باشد تا سقف 10 بیمار در همان روز ویزیت انجام خواهد شد.  و برای بیماران عیر اورژانس وقت ویزیت به تناسب حاد بودن مشکل تعیین خواهد شد..

 

3. نوبت گيري الكترونيك: خوشبختانه اين كلينيك به عنوان اولين كلينيكي كه اقدام به ارايه اين سرويس از سال 1388 نموده است، اين امكان را فراهم كرده نا شما بتوانيد با تکمیل فرم در قسمت دريافت نوبت و ارسال آن بصورت الکترونیک وقت مورد دلخواه خود را از طريق اينترنت دريافت نماييد. در اين موارد شما مي توانيد مراحل دريافت نوبت را در قسمت پيگيري نوبت دنبال نماييد.

 

 

نکته مهم:

لطفاً در هنگام مراجعه تمام مدارک پزشکی قبلی خود اعم از عکسها، آزمایشات و سوابق پزشکی را همراه داشته باشید. این کار از انجام دوباره این اقدامات در بسیاری از موارد جلوگیری می کند و باعث تسریع در انجام امور تشخیصی و درمانی شما می شود.