مشاوره مجازی

ما برای اینکه بتوانیم کمک قابل توجهی به بیمارانی که دسترسی راحتی به مراکز پزشکی ندارند یا با پزشکانی که مایلند در تماس باشند و از آنها مشاوره پزشکی بگیرند ممکنه نوبت های آسانی نداشته باشند یا دیدن آنها دشواری هایی داشته باشه یک کلینیک مجازی راه اندازی کردیم تا این دسترسی ها راحت تر شود و امکان استفاده از دانش پزشکان برای همه مقدور باشد.


درد پستان

شاید نگران کننده ترین علامت برای بیمار درد پستان هست. خانومی که در ناحیه سینه درد احساس میکند معمولا مضطرب میشود و نگران این هست که نکنه سرطان گرفته.درست در نقطه مقابل درد برای یک پزشک خیلی علامت مهمی تلقی نمی شود، علامتی هست که بیمار را اذیت میکند ولی در کمتر از 10 درصد مواقع علامت شروع یک سرطان پستان است.منتها این درد وقتی که به صورت دوره ای است،وقتی در خانم های جوان تر هست یا وقتی که در دوره شیردهی یا بارداری هست طبیعتا کمتر نگران کننده است. هر چقدر سن بیمار بالاتر باشد و در یک نقطه خاص این درد حس شود و در طول ماه ادامه دار باشد ، این درد اهمیت بیشتری پیدا میکند.


تشخیص سرطان پستان ، قدم اول

برای مقابله با بیماری های پستان، اولین قدم افزایش آگاهی در خانم ها است.در حقیقت چون این بیماری به صورت خاموش هست و علائم خیلی پر سر و صدایی نداره ممکنه مدت زیادی در بدن یک خانم وجود داشته باشد و از آن بی اطلاع باشد.بنابراین نکته مهم اینه که خانم ها نسبت به سلامت خودشان حساس باشند و علائم بیماری را خوب بشناسند در غیر اینصورت بقیه موارد اون فایده کافی را نخواهد داشت. این بیماری اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود بسیار درمان پذیر است. نقطه شروع مبارزه با این بیماری از خود بانوان محترم آغاز میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *